Medewerkers

Let op: onze medewerkers werken ivm corona van huis uit. De vermelde telefoonnummers zijn kantoornummers en zijn nu niet bereikbaar. Probeert u het alstublieft via de e-mail!

 

Management Team

 

Bopp van Dessel

Directeur/bestuurder ad interim

b.van.dessel@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Huibert Simons

Districthoofd Noord

h.simons@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569127

 

Fred Schenk

Districthoofd Zuid

f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

 

Wannes Castelijns

Hoofd Ecologie en Kwaliteitszorg

w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569120

 

Kees van Sorge

Hoofd Administratie en Systeembeheer

k.van.sorge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569124

 

Nanda van den Berg

Stafmedewerker Erfgoed en Projecten

n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

 

Runa Kuller

Hoofd Communicatie en Publiekszaken

r.kuller@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569116

Secretariaat

 

Anita Hugense

a.hugense@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Annette Rikkers

a.rikkers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Donateursadministratie

donateurs@hetzeeuwselandschap.nl

Beheer District Noord

 

Hein Vermin

Regiobeheerder De Bevelanden - Sint Philipsland

h.vermin@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Gerard Wösten

Regiobeheerder Walcheren

g.wosten@hetzeeuwselandschap.nl | 0118-594111

 

Terreinmedewerkers:

Peter Moerland

Jaap Noordijk

Erwin Put

Norbert de Groot

n.de.groot@hetzeeuwselandschap.nl

Beheer District Zuid

 

Peter de Smidt

Regiobeheerder Zuid

p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

 

Alex Wieland

Terreinbeheerder Clinge - Sint Jansteen

a.wieland@hetzeeuwselandschap.nl | 06-12352169

 

Terreinmedewerkers:

Peter Heetesonne

Piet Jansen

Awie de Zwart

William de Ridder

Peter de Pooter

Stafbureau

 

Hanna Borren

Beleidsmedewerker Natuur en Landschap

h.borren@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569126

 

Suzanne van de Straat

Programmamedewerker Natuur en Landbouw

s.van.de.straat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Afdeling Ecologie en Kwaliteitszorg

 

Lucien Calle

l.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

 

Pepijn Calle

p.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569113

 

Chiel Jacobusse

c.jacobusse@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569125

 

Erik Speksnijder

e.speksnijder@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

 

Jaco Walhout

j.walhout@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Afdeling Communicatie en Publiekszaken

 

Marcel Klootwijk

Medewerker Communicatie en Publiekszaken

m.klootwijk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569114

 

Suzanne de Baere

Medewerker Communicatie en Marketing

s.de.baere@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569118

 

Annet de Ruyter

Beheerder Eendenkooi

a.de.ruijter@hetzeeuwselandschap.nl | 0167-576110

 

Carla van Dueren

Coördinator Bezoekerscentrum Saeftinghe

c.van.dueren@hetzeeuwselandschap.nl | 0114-633110

 

Dianne Raanhuis

Simone van Ham

Jenny Buise

Medewerkers Bezoekerscentrum Saeftinghe:

0114-633110

Administratie

 

Martine Bliek

Medewerker Financiële Administratie

m.bliek@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569122

 

Linda Piso

Medewerker Donateursadministratie en Relatiebeheer

l.piso@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569123

Kustlaboratorium

 

Marten Hemminga

m.hemminga@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Stichting Het Zeeuwse Landschap

Stichting Het Zeeuwse Landschap beheert en beschermt waardevolle gebieden en historische pareltjes in Zeeland, bij elkaar bijna 10.000 ha. Geniet mee dankzij de vele wandelroutes, uitkijkpunten en excursies!

Ontwerp & realisatie: Nilsson

Privacyverklaring