Medewerkers

Let op: onze medewerkers werken ivm corona van huis uit. De vermelde telefoonnummers zijn kantoornummers en zijn nu niet bereikbaar. Probeert u het alstublieft via de e-mail!

 

Management Team

 

Bopp van Dessel

Directeur/bestuurder ad interim

b.van.dessel@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Huibert Simons

Districthoofd Noord

h.simons@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569127

 

Fred Schenk

Districthoofd Zuid

f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

 

Wannes Castelijns

Hoofd Ecologie en Kwaliteitszorg

w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569120

 

Kees van Sorge

Hoofd Administratie en Systeembeheer

k.van.sorge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569124

 

Nanda van den Berg

Stafmedewerker Erfgoed en Projecten

n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

 

Esther van Vonderen

Hoofd Communicatie en Publiekszaken

e.van.vonderen@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569118

Directiesecretariaat

 

Anita Hugense

a.hugense@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Annette Rikkers

a.rikkers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Martine Saalbrink

m.saalbrink@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Donateursadministratie

donateurs@hetzeeuwselandschap.nl

Beheer District Noord

 

Hein Vermin

Regiobeheerder De Bevelanden - Sint Philipsland

h.vermin@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Gerard Wösten

Regiobeheerder Walcheren

g.wosten@hetzeeuwselandschap.nl | 0118-594111

 

Terreinmedewerkers:

Norbert de Groot

n.de.groot@hetzeeuwselandschap.nl

Bart Schot

b.schot@hetzeeuwselandschap.nl

Jaap Noordijk
Erwin Put

 

Remco van Keeken

Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA)

r.van.keeken@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Beheer District Zuid

 

Peter de Smidt

Regiobeheerder Zuid

p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

 

Alex Wieland

Terreinbeheerder Clinge - Sint Jansteen

a.wieland@hetzeeuwselandschap.nl | 06-12352169

 

Terreinmedewerkers:

Peter Heetesonne

Piet Jansen

Awie de Zwart

William de Ridder

Peter de Pooter

 

Remco van Keeken

Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA)

r.van.keeken@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Stafbureau

 

Hanna Borren

Beleidsmedewerker Natuur en Landschap

h.borren@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569126

 

Jordan-Lee Hoeneveld

Projectleider Natuur en Landbouw

j.hoeneveld@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Suzanne van de Straat

Programmamedewerker Natuur en Landbouw

s.van.de.straat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Paul Verhoeff

Projectleider Groene Strand

p.verhoeff@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Afdeling Ecologie en Kwaliteitszorg

 

Lucien Calle

l.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

 

Pepijn Calle

p.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569113

 

Chiel Jacobusse

c.jacobusse@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569125

 

Erik Speksnijder

e.speksnijder@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

 

Jaco Walhout

j.walhout@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Afdeling Communicatie en Publiekszaken

 

Runa Kuller

Senior adviseur Publiek en Projecten

r.kuller@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Marcel Klootwijk

Medewerker Communicatie en Publiekszaken

m.klootwijk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569114

 

Amke Bogers

Medewerker Vrijwilligers en Communicatie

a.bogers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Annet de Ruyter

Beheerder Eendenkooi

a.de.ruijter@hetzeeuwselandschap.nl | 0167-576110

 

Carla van Dueren

Coördinator Bezoekerscentrum Saeftinghe

c.van.dueren@hetzeeuwselandschap.nl | 0114-633110

 

Dianne Raanhuis

Simone van Ham

Jenny Buise

Medewerkers Bezoekerscentrum Saeftinghe:

0114-633110

Administratie

 

Martine Bliek

Medewerker Financiële Administratie

m.bliek@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569122

Stichting Het Zeeuwse Landschap

Stichting Het Zeeuwse Landschap beheert en beschermt waardevolle gebieden en historische pareltjes in Zeeland, bij elkaar bijna 10.000 ha. Geniet mee dankzij de vele wandelroutes, uitkijkpunten en excursies!

Ontwerp & realisatie: Nilsson

Privacyverklaring