Medewerkers

Let op: onze medewerkers werken ivm corona van huis uit. De vermelde telefoonnummers zijn kantoornummers en zijn nu niet bereikbaar. Probeert u het alstublieft via de e-mail!

 

MANAGEMENT TEAM

 

Bopp van Dessel

Directeur/bestuurder ad interim

b.van.dessel@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Huibert Simons

Districtshoofd Noord

h.simons@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569127

Fred Schenk

Districtshoofd Zuid

f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

Wannes Castelijns

Hoofd Kenniscentrum Ecologie, Erfgoed en Landschap

w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569120

Nanda van den Berg

Hoofd Projecten

n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

Esther van Vonderen

Hoofd Communicatie

e.van.vonderen@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569118

Nanda Dobbelaar

Hoofd Bedrijfsvoering

n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

BEDRIJFSVOERING

 

Annette Rikkers

Medewerker personeelszaken en intern beleid

a.rikkers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Directiesecretariaat

Anita Hugense

a.hugense@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Martine Saalbrink

m.saalbrink@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Administratie

Kees van Sorge

Hoofd Administratie en Systeembeheer

k.van.sorge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569124

Martine Bliek

Medewerker Financiële Administratie

m.bliek@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569122

 

Donateursadministratie

donateurs@hetzeeuwselandschap.nl

BEHEER TERREINEN EN ERFGOED NOORD

 

Hein Vermin

Regiobeheerder De Bevelanden - Sint Philipsland

h.vermin@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Gerard Wösten

Regiobeheerder Walcheren

g.wosten@hetzeeuwselandschap.nl | 0118-594111

Terreinmedewerkers:

Bart Schot

b.schot@hetzeeuwselandschap.nl

Erwin Put

e.put@hetzeeuwselandschap.nl

Jaap Noordijk

 

Remco van Keeken

Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA)

r.van.keeken@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Richard de Bruine

Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA)

r.de.bruine@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

BEHEER TERREINEN EN ERFGOED ZUID

 

Peter de Smidt

Regiobeheerder Zuid

p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

Alex Wieland

Terreinbeheerder Clinge - Sint Jansteen

a.wieland@hetzeeuwselandschap.nl | 06-12352169

Terreinmedewerkers:

Peter Heetesonne

Awie de Zwart

William de Ridder

Peter de Pooter

Yannick Eenennaam

 

Remco van Keeken

Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA)

r.van.keeken@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

PROGRAMMA'S EN PROJECTEN

 

Nanda van den Berg

Waterdunen | Kustlaboratorium

n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

Jan Joris Midavaine

Grenspark Saeftinghe | Waterdunen

j.j.midavaine@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Paul Verhoeff

Het Groene Strand

p.verhoeff@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Jordan-Lee Hoeneveld

Natuur en Landbouw

j.hoeneveld@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Suzanne van de Straat

Natuur en Landbouw

s.van.de.straat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Chiel Jacobusse

Senior beleidsadviseur Natuur en Landbouw | Groene Strand

c.jacobusse@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569125

KENNISCENTRUM ECOLOGIE, ERFGOED EN LANDSCHAP

 

Lucien Calle

l.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

Pepijn Calle

p.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569113

Erik Speksnijder

e.speksnijder@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

Jaco Walhout

j.walhout@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

COMMUNICATIE

 

Runa Kuller

Senior adviseur Publiek en Projecten

r.kuller@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Marcel Klootwijk

Medewerker Communicatie en Publiekszaken

m.klootwijk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569114

Amke Bogers

Medewerker Vrijwilligers en Communicatie

a.bogers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Hanna Borren

Beleidsmedewerker Natuur en Landschap

h.borren@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569126

Annet de Ruyter

Beheerder Eendenkooi

a.de.ruijter@hetzeeuwselandschap.nl | 0167-576110

Carla van Dueren

Coördinator Bezoekerscentrum Saeftinghe

c.van.dueren@hetzeeuwselandschap.nl | 0114-633110

 

Medewerkers Bezoekerscentrum Saeftinghe:

Jenny Buise

Simone van Ham

Karin van der Laan

Dianne Raanhuis

Rita Steijaert

0114-633110

VRIJWILLIGERS

Het Zeeuwse Landschap kan niet zonder de vrijwillige inzet van meer dan 90 gidsen, tellers en beheervrijwilligers. Bedankt!
Ook vrijwilliger worden? Mail naar a.bogers@hetzeeuwselandschap.nl

Stichting Het Zeeuwse Landschap

Stichting Het Zeeuwse Landschap beheert en beschermt waardevolle gebieden en historische pareltjes in Zeeland, bij elkaar bijna 10.000 ha. Geniet mee dankzij de vele wandelroutes, uitkijkpunten en excursies!

Ontwerp & realisatie: Nilsson

Privacyverklaring