Team

Rob van Westrienen | Directeur-Bestuurder | info@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Rian de Jonge | Districtshoofd Noord | r.de.jonge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10741245

Fred Schenk | Districtshoofd Zuid | f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-20391319

Wannes Castelijns | Hoofd Kenniscentrum Ecologie, Landschap en Erfgoed | w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-14312204

Esther van Vonderen | Hoofd Communicatie | e.van.vonderen@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-13324665

Nanda Dobbelaar | Hoofd Bedrijfsvoering & Projecten | n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-83332826

Rian de Jonge | Districtshoofd Noord | r.de.jonge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10741245

Hein Vermin | Regiobeheerder De Bevelanden - Sint Philipsland | h.vermin@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-51589271

Gerard Wösten | Regiobeheerder Walcheren | g.wosten@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-51174423

Annet de Ruyter | Beheerder Eendenkooi | a.de.ruijter@hetzeeuwselandschap.nl | 0167-576110 | 06-51569787

Terreinmedewerkers:
Bart Schot
Erwin Put
Jaap Noordijk

Buitengewoon Opsporingsambtenaren (BOA's):
Remco van Keeken
Selina Vendelbosch

Fred Schenk | Districtshoofd Zuid | f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-20391319

Peter de Smidt | Regiobeheerder Waterdunen - Zuid | p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 06-51249753

Alex Wieland | Regiobeheerder Clinge - Sint Jansteen | a.wieland@hetzeeuwselandschap.nl | 06-10597902

Bas de Maat | Regiobeheerder Zuid | b.de.maat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-83853004

Terreinmedewerkers:
Peter Heetesonne
Awie de Zwart
William de Ridder
Peter de Pooter
Yannick van Eenennaam
 
Buitengewoon Opsporingsambtenaren (BOA's):
Remco van Keeken 
Peter de Smidt 

Teus den Hartog 

Wannes Castelijns | Hoofd Kenniscentrum Ecologie, Landschap en Erfgoed | w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-14312204

Lucien Calle | Ecoloog | l.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Pepijn Calle | Ecoloog |p.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-24406121

Erik Speksnijder | Ecoloog | e.speksnijder@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Jaco Walhout | Ecoloog | j.walhout@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-41819766

Louis Schramme | Ecoloog | l.schramme@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Nanda van den Berg | Senior Adviseur Landschap en Erfgoed | n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10786180

Haske Peters | Beleidsadviseur | h.peters@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-41623247

Nanda Dobbelaar | Hoofd Programma's & Projecten | n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-83332826

Lennard Openneer | Grenspark Groot Saeftinghe | l.openneer@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10100376

Paul Verhoeff | Het Groene Strand | p.verhoeff@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10789196

Jordan-Lee Hoeneveld | Natuur en Landbouw | j.hoeneveld@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Suzanne van de Straat | Natuur en Landbouw | s.van.de.straat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10797935

Esther van Vonderen | Hoofd Communicatie, Marketing en Natuurbeleving | e.van.vonderen@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-13324665

Marcel Klootwijk | Medewerker Communicatie | m.klootwijk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-23612902

Amke Bogers | Medewerker Vrijwilligers en Communicatie | a.bogers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10798065

Sanne van Haarlem | Medewerker Vrijwilligers en Communicatie Waterdunen | s.van.haarlem@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | +31 6 30479970

Thierry Vermeule | Medewerker Marketing en Communicatie | t.vermeule@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-10722011

Bezoekerscentrum Saeftinghe: 0114-633110 (tijdens openingstijden)
Lineke Keizer | Coördinator | l.keizer@hetzeeuwselandschap.nl | +31 6 23767396

Karin van der Laan
Rita Steijaert
Liesbeth van Rie

 

Nanda Dobbelaar | Hoofd Bedrijfsvoering & Projecten | n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 06-83332826

Personeelszaken

Annette Rikkers | Medewerker Personeelszaken en Intern beleid | a.rikkers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110
 
Grondzaken en Gebouwen

Huibert Simons | Rentmeester | h.simons@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110 | 

Sharon Witte | Medewerker Terreinbeheer en Vastgoed | s.witte@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110
 
Directiesecretariaat

Martine Saalbrink m.saalbrink@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Monica Plugge m.plugge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Administratie

Carlo van Immerseel | Senior Medewerker Bedrijfsvoering | c.van.immerseel@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Martine Bliek | Medewerker Financiële Administratie | m.bliek@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Lennart Paauwe | Medewerker Financiën en Control | l.paauwe@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Donateursadministratie donateurs@hetzeeuwselandschap.nl

Medewerkers Het Zeeuwse Landschap in overleg