Management team

Rob van Westrienen | Directeur-Bestuurder | info@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Rian de Jonge | Districtshoofd Noord | r.de.jonge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Fred Schenk | Districtshoofd Zuid | f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

Wannes Castelijns | Hoofd Kenniscentrum Ecologie, Landschap en Erfgoed | w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569120

Esther van Vonderen | Hoofd Communicatie | e.van.vonderen@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569118

Nanda Dobbelaar | Hoofd Bedrijfsvoering & Projecten | n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Beheer terreinen en erfgoed noord

Rian de Jonge | Districtshoofd Noord | r.de.jonge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Hein Vermin | Regiobeheerder De Bevelanden - Sint Philipsland | h.vermin@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Gerard Wösten | Regiobeheerder Walcheren | g.wosten@hetzeeuwselandschap.nl | 0118-594111

Annet de Ruyter | Beheerder Eendenkooi | a.de.ruijter@hetzeeuwselandschap.nl | 0167-576110

Terreinmedewerkers:
Bart Schot
Erwin Put
Jaap Noordijk

Buitengewoon Opsporingsambtenaren (BOA's):
Remco van Keeken | r.van.keeken@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110
Richard de Bruine | r.de.bruine@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Beheer terreinen en erfgoed zuid

Fred Schenk | Districtshoofd Zuid | f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

Peter de Smidt | Regiobeheerder Waterdunen - Zuid | p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

Alex Wieland | Regiobeheerder Clinge - Sint Jansteen | a.wieland@hetzeeuwselandschap.nl | 06-12352169

Bas de Maat | Regiobeheerder Zuid | b.de.maat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Terreinmedewerkers:
Peter Heetesonne
Awie de Zwart
William de Ridder
Peter de Pooter
Yannick van Eenennaam

 
Buitengewoon Opsporingsambtenaren (BOA's):
Remco van Keeken | r.van.keeken@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110
Peter de Smidt | p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

Kenniscentrum Ecologie, Landschap en Erfgoed

Wannes Castelijns | Hoofd Kenniscentrum Ecologie, Landschap en Erfgoed | w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569120

Lucien Calle | Ecoloog | l.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

Pepijn Calle | | Ecoloog |p.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569113

Erik Speksnijder | | Ecoloog | e.speksnijder@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

Jaco Walhout | | Ecoloog | j.walhout@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Nanda van den Berg | Adviseur Landschap en Erfgoed | n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

 

Programma's en Projecten

Nanda Dobbelaar | Hoofd Bedrijfsvoering & Projecten | n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Nanda van den Berg | Waterdunen | Kustlaboratorium | n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

Jan Joris Midavaine | Grenspark Saeftinghe | Waterdunen | j.j.midavaine@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Paul Verhoeff | Het Groene Strand | p.verhoeff@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Jordan-Lee Hoeneveld | Natuur en Landbouw | j.hoeneveld@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Suzanne van de Straat | Natuur en Landbouw | s.van.de.straat@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Communicatie

Esther van Vonderen | Hoofd Communicatie | e.van.vonderen@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569118

Runa Kuller | Senior adviseur Publiek en Projecten | r.kuller@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Marcel Klootwijk | Medewerker Communicatie en Publiekszaken | m.klootwijk@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569114

Amke Bogers | Medewerker Vrijwilligers en Communicatie | a.bogers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Thierry Vermeule | Medewerker Communicatie en Projecten | t.vermeule@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Jolein Meijers | Medewerker Communicatie | j.meijers@hetzeeuwselandschap.nl 

Kees van der Vlugt | Strategisch beleidsmedewerker | k.van.der.vlugt@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Carla van Dueren den Hollander | Coördinator Bezoekerscentrum Saeftinghe | c.van.dueren@hetzeeuwselandschap.nl | 0114-633110

Medewerkers Bezoekerscentrum Saeftinghe:
Karin van der Laan
Dianne Raanhuis
Rita Steijaert

0114-633110

Bedrijfsvoering

Nanda Dobbelaar | Hoofd Bedrijfsvoering & Projecten | n.dobbelaar@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Personeelszaken

Annette Rikkers | Medewerker Personeelszaken en Intern beleid | a.rikkers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110
 
Grondzaken en Gebouwen

Huibert Simons | Rentmeester | h.simons@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569127

Sharon Witte | Medewerker Terreinbeheer en Vastgoed | s.witte@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110
 
Directiesecretariaat

Martine Saalbrink | m.saalbrink@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Monica Plugge | m.plugge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Administratie

Martine Bliek | Medewerker Financiële Administratie | m.bliek@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569122

Lennart Paauwe | Medewerker Financiën en Control | l.paauwe@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Donateursadministratie | donateurs@hetzeeuwselandschap.nl

Medewerkers Het Zeeuwse Landschap in overleg