Medewerkers

 

Management Team

 

Marten Hemminga

Directeur/bestuurder 

m.hemminga@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Huibert Simons

Districthoofd Noord

h.simons@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569127

 

Fred Schenk

Districthoofd Zuid

f.schenk@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

 

Chiel Jacobusse

Hoofd Ecologie en Kwaliteitszorg

c.jacobusse@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569125

 

Kees van Sorge

Hoofd Administratie en Systeembeheer

k.van.sorge@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569124

 

 

Nanda van den Berg

Stafmedewerker Grondzaken en Projecten

n.van.den.berg@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569128

 

 

Secretariaat

 

Anita Hugense

a.hugense@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569123

 

Annette Rikkers

a.rikkers@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569123

 

 

Beheer District Noord

 

Hein Vermin

Regiobeheerder De Bevelanden - Sint Philipsland

h.vermin@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-568310

 

Gerard Wösten

Regiobeheerder Walcheren

g.wosten@hetzeeuwselandschap.nl | 0118-594111

 

Terreinmedewerkers:

Peter Moerland

Jaap Noordijk

Erwin Put

Norbert de Groot

n.de.groot@hetzeeuwselandschap.nl

 

 

 

Beheer District Zuid

 

Peter de Smidt

Regiobeheerder Zuid

p.de.smidt@hetzeeuwselandschap.nl | 0117-440410

 

Alex Wieland

Terreinbeheerder Clinge - Sint Jansteen

a.wieland@hetzeeuwselandschap.nl

 

Terreinmedewerkers:

Peter Heetesonne

Piet Jansen

Matthijs de Vries

Awie de Zwart

 

 

Stafbureau

 

Stefan Haaij

Rentmeester

s.haaij@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569115

 

Kees van der Vlugt

Beleidsmedewerker Natuur en Landschap

k.van.der.vlugt@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569126

 

 

 

Afdeling Ecologie en Kwaliteitszorg

 

Wannes Castelijns

w.castelijns@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569120

 

Erik Speksnijder

e.speksnijder@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

 

Lucien Calle

l.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569129

 

Pepijn Calle

p.calle@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569113

 

Chris Vreugdenhil

c.vreugdenhil@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569117

 

 

 

Afdeling Communicatie

 

Carolien van de Kreeke

c.van.de.kreeke@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569118

 

Rûna Kuller

r.kuller@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

 

Annet de Ruyter

Beheerder Eendenkooi

a.de.ruijter@hetzeeuwselandschap.nl | 0167-576110

 

Ed Stikvoort

Redacteur tijdschrift ZEEUWSLANDSCHAP

 

Carla van Dueren

Coördinator Bezoekerscentrum Saeftinghe

c.van.dueren@hetzeeuwselandschap.nl

 

Dianne Raanhuis

Simone van Ham

Jenny Buise

Medewerkers Bezoekerscentrum Saeftinghe:

0114-633110

 

 

 

Administratie

 

Martine Bliek

Medewerker Financiële Administratie

m.bliek@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569122

 

Linda Piso

Medewerker Donateursadministratie en Relatiebeheer

l.piso@hetzeeuwselandschap.nl | 0113-569110

Deel deze content

Stichting Het Zeeuwse Landschap

Stichting Het Zeeuwse Landschap beheert en beschermt waardevolle gebieden en historische pareltjes in Zeeland, bij elkaar bijna 10.000 ha. Geniet mee dankzij de vele wandelroutes, uitkijkpunten en excursies!

Ontwerp & realisatie: Nilsson